Fisher Price Edukacyjny Pies Crawl Follow Me HHH1 - Ucz się przez zabawę!

Fisher Price HHH1 edukacyjna zabawka do czołgania się za mną

Fisher Price Edukacyjny Piesek Raczkuj za mną HHH15

Fisher Price Edukacyjny Piesek Raczkuj za mną HHH15

Fisher Price Edukacyjny Piesek Raczkuj za mną HHH15 to piesek, który pomaga dzieciom w nauce chodzenia. Jest wyposażony w 4 przyciski edukacyjne, które po naciśnięciu emitują dźwięki i muzykę. Piesek ma także 2 tryby gry: chodzenie i raczkowanie. Wracając do przycisków edukacyjnych, to poza dźwiękami i muzyką, piesek uczy także liter i cyfr. Dzięki temu jest idealnym towarzyszem do nauki pierwszych słów i liczb. Piesek jest także wyposażony w 3 ruchome elementy: karuzelę, grzechotkę i piłeczkę. Dzięki temu zabawa jest jeszcze bardziej angażująca i ciekawa.

Uczymy się z Pieskiem Raczkującym!

Piesek Raczkujący to nauka i zabawa w jednym! Jest idealny dla dzieci, które uczą się raczkować i chodzić. Piesek pomaga ćwiczyć motorykę małą, koordynację ruchową oraz pamięć. Dzieci mogą śledzić za pieskiem, gdy raczkuje on po podłodze lub chodzi do przodu i do tyłu. Piesek śpiewa i mówi w języku angielskim, co dodatkowo stymuluje rozwój mowy dziecka.

Zabawa i nauka z Pieskiem Raczkującym!

Piesek Raczkujący to nie tylko zabawa, ale także nauka! Piesek pomaga dzieciom rozwijać koordynację ruchową i uczyć się nowych słów. Piesek śledzi ruchy dziecka i raczkuje za nim, a także wydaje dźwięki i słowa. Dzieci mogą się bawić, jednocześnie ucząc się nowych słów i ćwicząc swoje umiejętności motoryczne.

Piesek Raczkuj za mną – nauka przez zabawę!

Piesek Raczkuj za mną to nauka przez zabawę! Piesek uczy dzieci liczenia, kolorów i słów. Jest wesoły i pomaga dzieciom rozwijać ich umiejętności. Piesek Raczkuj za mną to super zabawka dla każdego dziecka!