Fisher Price Edukacyjny Pies Crawl Follow Me HHH1 - Ucz się przez zabawę!

Fisher Price HHH1 edukacyjna zabawka do czołgania się za mną

Fisher Price Edukacyjny Piesek Raczkuj za mną HHH15

Fisher Price Edukacyjny Piesek Raczkuj za mną HHH15

Fisher Price Edukacyjny Piesek Raczkuj za mną HHH15 to piesek, który pomaga małym dzieciom w nauce chodzenia. Jest on wyposażony w sześć ruchomych elementów, które poruszają się wraz z dzieckiem, a także w trzy przyciski, które emitują dźwięki i muzykę. Piesek jest lekki i łatwy do prowadzenia, dzięki czemu małe dzieci mogą go łatwo nosić ze sobą. Jest on także bezpieczny dla dzieci, ponieważ jest wykonany z trwałych materiałów.

Fisher Price Edukacyjny Piesek Raczkuj za mną HHH15 – recenzja

Fisher Price Edukacyjny Piesek Raczkuj za mną HHH15 to niezwykły piesek dla dzieci. Jest wyposażony w ruchome oczka, uszy i pyszek, które reagują na dotyk. Piesek ma także ciekawe aktywności edukacyjne, które pomagają dzieciom rozwijać się i uczyć się nowych rzeczy. Fisher Price Edukacyjny Piesek Raczkuj za mną HHH15 jest idealnym pieskiem dla każdego malucha.

Fisher Price Edukacyjny Piesek Raczkuj za mną HHH15 – moja opinia

Piesek Raczkuj za mną HHH15 to edukacyjny piesek od Fisher Price. Piesek ma trzy tryby głosowe: angielski, francuski i hiszpański. W każdym trybie piesek mówi wyraźnie i wyraźnie, co jest świetne dla dzieci. Piesek może się także poruszać i tańczyć, co jest bardzo fajne dla dzieci. Pieska można kupić w sklepie za około 100 złotych.